Видавництво „Буква” запрошує до співпраці

 

 

Мале підприємство Видавництво „Буква” діє з липня 1993  року. Після прийняття у 1977 році Закону України „Про видавничу справу” воно  зареєстроване у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України, одержавши Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції серії ДК № 1564 від 11.11.2003 року. 

Історія видавництва невіддільна від історії Білоцерківської міської організації НСПУ, об’єднання письменників Київщини у складі Київської організації НСПУ, а з червня 2003 р. –  Київської організації НСПУ. Про це детально розповідається у історії розвитку сучасного літературного процесу на Київщині, вмішеному на сайті Київської обласної організації НСПУ.

Працюючи на засадах некомерційного видавництва, „Буква” і на момент створення, і нині ставить перед собою мету випускати книги літераторів Київщини, які із занепадом державного книгодрукування і високою вартістю видавничих послуг у столичних поліграфпідприємствах саме у „Букві” мають змогу видаватись невеликими тиражами за скромну ціну. Видавництво випустило більше двохсот назв книг і початкуючих літераторів, і маститих письменників – лауреатів найвищої літературної відзнаки України – Національної премії ім. Т. Шевченка. Досвідчені  видавці та наявність поліграфічних можливостей дозволяють випускати книжкову продукцію будь-якого вигляду, формату і складності: від простеньких збірочок-метеликів поезії та прози і аж до подарункових багатоколірних видань на крейдованому папері в суперобкладинках. 

Маленький, але згуртований колектив професійних видавців „Букви” запрошує до співробітництва. Усім, хто звернеться до видавництва, надаються кваліфікована літературна консультація, інформація про порядок і умови видання, при потребі – графічне оформлення майбутньої книжки.

Отож видавництво „Буква” запрошує до співпраці. ЇЇ переваги:

1.Кваліфікована і високопрофесійна літературна консультація щодо якості рукопису та його відповідності видавничим  вимогам.

2.Оцінка вартості видання в залежності від формату майбутньої книги та її тиражу.

3.Значно нижча, ніж у інших видавництвах, вартість видання за рахунок некомерційного статусу видавництва „Буква”.

4.При потребі допомога у пошуку спонсорських коштів на видання майбутньої книги.

5.Кваліфікована редакторська допомога у підготовці рукопису.

6.При потребі ілюстрування майбутньої книги чорно-білими чи повнокольоровими малюнками, виготовленими професійними книжковими художниками-графіками.

7.Верстка майбутньої книги залежно від жанру, обсягу, формату.

8.Коректорські послуги.

9.Надання автору сигнального примірника на паперовому носії для вичитки та візування перед надрукуванням книги. 

10.Значно коротший, ніж у інших видавництвах, термін видання.

11.Надання всіх необхідних документів від видавничого договору до накладних на одержання готового тиражу книги.

 

При наявності добротного рукопису і бажанні видати свій твір надсилайте його на елек-тронну адресу МП Видавництва „Буква” – dukva2007@ukr.net, телефон 068-561-28-72. Якщо рукопис за своїм художнім рівнем відповідатиме вимогам письменницького видавництва, ми прорахуємо вартість видання, надамо допомогу у зборі коштів і випуску книги.

 

 

З повагою – 

виконавчий директор МП Видавництво „Буква”                                                    М. Вітренко

 

 

 

 

Університетське видавництво ПУЛЬСАРИ

 

Про Видавництво 

Університетське видавництво ПУЛЬСАРИ засноване у 1999 році.

Основний напрям діяльності — видання наукової, науково-методичної, навчальної, довідкової, художньої літератури та ін.

Видавництвом започатковано такі серії: «Українці у світовій цивілізації» (розповіді про видатних українців, чиї імена відомі поза межами України), «Бібліотека сучасної прози» (твори польського, іспанського, французьких письменників), «Класика» (класичні твори французьких письменників), «Християнські філософи» (доробки французьких і німецьких філософів минулих століть), «Історія і сучасність» (праці громадських і культурних діячів України), «Новітній авторський підручник» (навчальні посібники з фізики та історії).

Вийшли друком книги лауреатів Національної премії імені Тараса Шевченка — Василя Симоненка, Григора Тютюнника, Миколи Бажана, Івана Дзюби, Віктора Міняйла, Валерія Шевчука, Павла Гірника, Ірини Жиленко, Оксани Пахльовської.

Наші видання неодноразово отримували нагороди Форумів видавців у Львові, здобували премії «Книга року» та отримували спеціальні відзнаки Премії імені Г. Сковороди, заснованої  Посольством Франції в Україні.

Надаємо такі послуги:

•літературне редагування текстів

•коректура

•додрукарська підготовка брошур, буклетів, листівок, календарів тощо

•художнє оформлення (розробка обкладинки, шмуцтитулу тощо)

•друк авторефератів та ін.

У Видавництві працює Центр поліграфіїї:

•кольоровий та чорно-білий лазерний друк

•друк фото

•фото на документи

•ламінування

•сканування

•тиражування на різографі (600 dрi напівтон)

•фотослайди на футболку

•друк візиток

•палітурні роботи

•ремонт книг

www.pulsary.com.ua

www.pulsary.com.ua/shop/

 

Additional information