Наші в Дніпрі

8-го липня в м. Дніпрі фінішував літературний конкурс «Літературна надія Дніпра – 2017». Організатором конкурсу як завжди виступила Дніпровська Центральна міська бібліотека за підтримки управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та сайту Gorod.dp.ua 

Нагоду проявити свій творчий хист в цьому насправді цікавому конкурсі мали письменники до 40-ка років, які своїм життєвим шляхом або творчістю пов'язані з містом Дніпром. Конкурсантам було запропоновано три номінації: “Поезія”, “Проза” та “Гумор” з можливістю взяти участь хоч у всіх трьох. 

Конкурс ще раз довів, що нинішня молода генерація обдарована та перспективна. Хлопці й дівчата спроможні на твори високого гатунку. Вони пишуть яскраво, розкуто і водночас, прислухаючись до внутрішньої цензури. Із понад сотні учасників, поважне журі відібрало 26 фіналістів. За умовами конкурсу фіналісти мали надати додаткові доробки для остаточного визначення переможців. І тут вже мали значення не тільки майстерність пера, а й уміння скомпонувати творчий доробок з урахуванням двох турів. Такі дещо  не стандартні умови дозволили якнайповніше  розкрити нинішній потенціал кожного конкурсанта.

Приємно, що серед учасників з Дніпропетровщини, Вінничини, Харківщини, Хмельниччини, Миколаївщини, Івано-Франківщини та інших куточків України знайшлося гідне місце і для представника Київщини. Геннадій Горовий з м. Обухова поповнив ряди фіналістів у номінації “Поезія” та виборов I місце в номінації “Проза”. 

Безумовно, такі заходи дають творчій молоді чимало корисного – враження, наснагу, досвід, знайомства… Сподіваємося, що наші митці ще не раз тішитимуть нас своїми здобутками. А всім дочетним до проведення конкурсу «Літературна надія Дніпра” бажаємо всебічних успіхів у їхній непростій справі та нових креативних ідей.

 

Додаткова інформація