ЮВІЛЯР СЕРГІЙ КУЛІДА

СВОЇ ТРИ ПО 20 ВІДЗНАЧАЄ НАШ КОЛЕГА ПУБЛІЦИСТ СЕРГІЙ КУЛІДА

 

Сергій Володимирович Куліда народився 28 січня 1959 р. в смт Бородянка Київської області. 

Закінчив філфак КДУ ім Т.Г. Шевченка (1976-1981) за спеціальністю «Викладач української мови і літератури» та Інститут  бізнесу університету штату Нью-Йорк – «Спеціаліст з туризму» (1983-1985). 

Працював вантажником, інженером, редактором радіомовлення, власним кореспондентом газет «Демократична Україна» і «Киевские новости» в США, кореспондентом газети «Ваше здоров’я», головним редактором газети «Досье секретных служб» (Україна-США) та «Секретные службы». 

З червня 1993 р. по жовтень 2003 р. навчався і працював у США.

З 2004 р.– головний редактор КП газети «Бучанські новини».

Нині редагує газету письменників України «Літературна Україна».

Автор художньо-документальних історичних розслідувань «Красные шпионы» (2015, відзначена премією ім. В. Юхимовича), «Под грифом «Секретно» (2016).

Автор літературного фестивалю «Книжкова Буча».

Член Національної спілки журналістів України. 

В НСПУ Сергія Куліду рекомендували лауреати Шевченківської премії В’ячеслав Медвідь і Павло Мовчан, а також відомі письменники Микола Луків та  Володимир Коскін. Члени Київської обласної організації НСПУ  на загальних зборах також надали земляку як талановитому літератору свою рекомендацію, і 3 березня 2017 р. він був прийнятий у члени Національної спілки письменників України.

 На Х з’їзді НСПУ Сергій Куліда обраний членом Правління і секретарем НСПУ. 

На знімку: 6 листопада 2018 року. Сергій Куліда виступає на загальних зборах Київської обласної письменницької організації

Вітаючи Вас, шановний колего, з ювілеєм і  бажаючи успіхів у нелегкій журналістській праці на високій та відповідальній посаді редактора «Літературної України», закликаємо не забувати, що Ви ще й письменник – дослідник світових таємниць високого класу. Тож хай пишеться, хай таланиться!

Додаткова інформація