Презентація книги "Прозріння" Таїни Братченко

23 вересня в Центральній бібліотеці м. Біла Церква відбулася презентація  книги оповідань «Прозріння»  Таїни Братченко за реальними подіями в зоні АТО. Перша частина – «Кров і вогонь майдану», друга частина – «Не вір ворогам своїм» (про АТО), третя частина  – «Під різним кутом зору» (Про переселенців. Один факт під різним кутом зору.) Книга має 120 сторінок. Редактор – Андрій Дмитрович Гудима.

Після презентації 20 примірників на суму 700 грн. (по 35 грн. кожен) передано в Авдіївську 72 бригаду, 20 примірників на суму 700 грн. – представникам організації «Свобода», за кошти якої видана ця книга, а також в усі шкільні бібліотеки міста.

Під час презентації було встановлено скриньку для пожертв воїнам АТО. Гроші на суму 700 грн. пішли на закупівлю медикаментів 72-й бригаді. Всього коштів та книг передано на суму 2100 грн.

Книга «Прозріння»  видана за кошти білоцерківської організації ВО «Свобода».

Автор висловлює вдячність депутату Верховної Ради України Олександру Марченку – незламному бійцю, який після двох важких поранень на Майдані і в зоні АТО продовжує їздити волонтером у зону АТО, свободівцю, депутату Київської обласної ради, майданівцю, учаснику бойових дій у зоні АТО Сергію Яременку, депутату Київської обласної ради, майданівцю, постійному волонтеру, який їздив до зони АТО (батальйон «Січ») В’ячеславу Хмельницькому, майданівцю й волонтеру, який їздив до зони АТО в батальйон «Січ» Ярославу Тромсі, депутату Білоцерківської міської ради, активному майданівцю, в.о. голови  білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Вадиму Кошелю.

Додаткова інформація