ПРЕМІЄЮ ІМЕНІ Г. КОСИНКИ ПОШАНОВАНО ЙОГО ЗЕМЛЯКА КРИТИКА М. КАРАСЬОВА

 

Член НСПУ Михайло Карасьов, який  має у своєму доробку  вірші, оповідання, п’єси для шкільного театру, казки для дітей, історичні дослідження, останні роки більш відомий широкому колу читачів як автор цікавих літературно-критичних досліджень сучасного літературного процесу. Найзначніші увійшли до виданої у 2013 році  книги «В пошуках українського героя», висунутої  на здобуття Київської обласної літературної премії імені одного з яскравих представників Розстріляного Відродження Григорія Косинки. 

До дня народження видатного новеліста авторитетна комісія серед багатьох достойних творів визнала кращою саме цю збірку літературно-критичних статей. 

Диплом і нагрудний знак з барельєфом Григорія Косинки  його земляку Михайлу Карасьову, який працює директором Дерев’янської школи Обухівського району Київської області, вручено в урочистій обстановці у Київській обласній державній адміністрації. 

 Київську обласну літературну премію ім. Григорія Косинки за 2013 рік Михайлу Карасьову вручає заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Подашевська. 

Додаткова інформація