Рекомендовано до НСПУ

06 листопада 2018 року у актовому залі Будинку письменників відбулися загальні збори членів Київської обласної організації НСПУ, на які прибуло 35 письменників з 59-ти. На збори були запрошені кандидати на посаду голови НСПУ Олександр Даниленко, Михайло Славинський і діючий голова НСПУ Михайло Сидоржевський. 

Учасники зборів заслухали інформацію голови Київської обласної письменницької організації, члена Правління НСПУ Анатолія Гая про стан справ у обласній організації та у Спілці в цілому. На підставі доповіді свого голови і наданих ним незаперечних доказів про численні порушення керівництвом НСПУ  чинних законодавства України і діючого Статуту НСПУ присутні на зборах 32-ма голосами при 2-х, що були проти і 1 утримався, висловили недовіру чинному Секретаріату НСПУ та його керівникові Михайлу Сидоржевському.

Письменники Київщини на виконання рішення Правління НСПУ про скликання 29 листопада 2018 року чергового з’їзду письменників України з квотою 1 делегат від 5 членів НСПУ таємним голосуванням з 14-ти запропонованих і присутніх  на зборах кандидатів обрали 12 делегатів майбутнього з’їзду та заслухали програми кандидатів на посаду голови НСПУ чинних голови Київської міської письменницької організації Олександра Даниленка і секретаря НСПУ, директора видавництва «Український письменник» Михайла Славинського. Діючий голова НСПУ Михайло Сидоржевський у роботі загальних зборів письменників Київщини участі не взяв.

На зборах обговорено творчість та рекомендовано до вступу в НСПУ Віктора Кучерука, Олену Мокренчук, Аллу Носовську, Наталію Швень.

 

ОЛЕНА МОКРЕНЧУК

ОЛЕНА МОКРЕНЧУК, 

прозаїк

                              

Мокренчук Олена Вікторівна народилася 19 серпня 1967 року в м. Сніжне Донецької області.                                                                                                                                                                                

Закінчила Макіївське педагогічне училище (1986) та історичний факультет Донецького національного університету (2000). Працювала вихователем дитячого садка,  учителем загальноосвітньої школи, звідуючою відділом новин Волноваської районної газети «Наше слово». 

З початком неоголошеної російсько-української війни була волонтером. Згодом вступила на службу за контрактом до Українського війська і пройшла шлях від солдата-зв’язкової до прес-офіцера 72-ї окремої механізованої бригади, кореспондента військового вісника «Знамено перемоги», старшого офіцера прес-центру ОК «Північ». 

Лейтенант ЗСУ. Учасник бойових дій. За участь у боях під Волновахою і Авдіївкою має відомчі нагороди, відзначена «Зіркою української журналістики» Національної спілки журналістів України.

Автор побудованих на реальних фактах художніх оповідань для дітей та підлітків про війну на сході України «Аліска, фронтова лисичка» (2017) та «Афінка» з «Куби» (2018), окремих творів у колективних збірках: «Національна книга пам’яті жертв Голодомору в Україні 1932-1933 років.  Донецька область» (2008),  «Приазовье. Портрет современника» (2008), «Жінки України» (2010), «Зірочки Донбасу» (2012), численних публікацій у періодиці. 

До Спілки Олену Мокренчук рекомендували члени НСПУ  Анатолій Гай, Олександр Бакуменко,  Сергій Шевченко.

Живе і творить в м. Біла Церква Київської області.

 Контактний телефон:    097-041-64-60

 

АЛЛА НОСОВСЬКА

АЛЛА НОСОВСЬКА  

Поетеса

 

 

Носовська Алла Анатоліївна народилася 12 жовтня 1981  року у м. Біла Церква.  

У 2000 році закінчила Білоцерківське медичне училище за спеціальністю «Сестринська справа» та кілька років працювала медсестрою медсанчастини АТ БІлоцерківсільмаш».  2005 року закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом,  здобувши кваліфікацію магістра психології. У 2012 році заочно закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, здобувши  другу вищу освіту «Книгознавство, бібліографознавство і бібліографія» з кваліфікацією  бібліотекознавець, менеджер бібліотеко-інформаційної діяльності».

З 2006 року по даний час працює бібліотекарем у Білоцерківській центральній районній бібліотеці. 

Вірші почала писати у дитинстві. Перша вагома публікація – добірка поезій «На прозорих крилах пісні» в газеті «Громадська думка» (1994). Наступного року вийшла друком видана Білоцерківським міськрайонним об’єднанням ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка колективна збірка трьох молодих поетів Білоцерківщини, у тому числі й Алли Носовської. 

Перша авторська книжка віршів під назвою «На прозорих крилах пісні» побачила світ 1997 року, друга «Збірка душі» – 1999 року. 2001 року виходить велика добірка поезій авторки у альманаху «Заспів» на Пороссі» (2001). У 2003 році  побачила світ третя збірка поезій Алли Носовської «Дивні струни». 

Протягом 13-ти наступних років поетеса друкувалася лише у місцевих  газетах, в тому числі у грудні 2007 року її  добірку опублікувала «Літературна Україна».  Увесь цей час молода поетеса дуже активно працювала над словом. 

Новим високим щаблем у творчості Алли Носовської стала четверта поетична книжка «Час відрощувати крила», яка пробачила світ у 2016 році. Вона  відкрила читачам зрілу, вдумливу, глибоку поетесу.

До Спілки Аллу Носовську рекомендували члени НСПУ  Віктор Євтушенко, Галина Невінчана та Петро Розвозчик. 

Живе і творить в м. Біла Церква  Київської області. Контактні телефони:    дом. 0456) 38-47-59,  роб. 0456)33-94-23. 

 

НАТАЛІЯ ШВЕНЬ

НАТАЛІЯ ШВЕНЬ, 

поетеса

                                                                                                                                                                                     

Швень  Наталія  Іванівна народилася  28 липня 1956  року в с. Роскошна Ставищенського району Київської області.                                             .                                             

1979 року з відзнакою закінчила Одеський гідрометеорологічний інститут. Три роки працювала у воєнізованій службі по боротьбі з градом у Молдавії.  1982 року переїхала до Києва, де працювала в Центральній геофізичній обсерваторії інженером-метеорологом, начальником відділу метеорології. У 2006 році захистила дисертацію. Кандидат географічних наук. З 2017 року працює старшим науковим співробітником Українського гідрометеорологічного інституту. Автор багатьох наукових статей та співавтор двох навчальних посібників у галузі метеорології.

Писати вірші почала в студентські роки російською мовою, з 1990 року перейшла на українську мову. Автор трьох збірок поезії: «Вулиці снів» (2011), «Голоси» (2014), «За межею любові» (2018). Добірки і окремі вірші друкувалися в альманахах «Скіфія» та ювілейному збірнику «Радосині», у ЗМІ, звучали по радіо у програмі «Голос Києва».

Лауреат поетичного фестивалю «Поетична зима» (2011).

Незаміжня.

До Спілки Наталію Швень рекомендували члени НСПУ  Валерія Богуславська, Алла Диба, Тимур Литовченко                       

Живе і творить в  м. Вишгород Київської області             Контактні телефони:    095-605-95-85                                                                   

 

ВІКТОР КУЧЕРУК

ВІКТОР КУЧЕРУК 

поет

 

 

КУЧЕРУК Віктор Анатолійович  народився  05 лютого 1958  року в селі Гор-Пустоварівка Володарського району Київської області.                                             .                                             

Після закінчення середньої школи служив у війську,  з 1978 до 1985 року працював на будовах м. Вишгорода, куди переїхала сім’я на постійне проживання, потім до 1996 року працював зварювальником АТ «Київгідромонтаж» у Литві. Повернувшись в Україну, до 2013 року до виходу на пенсію знову працював будівельником у м. Вишгороді. 

Писати вірші почав ще у шкільні роки. Перші з них були опубліковані у Бориспільській районній газеті «Трудова слава». Під час служби на Далекому Сході друкував свої поезії у окружній військовій газеті «Суворовский натиск»

Автор двох поетичних збірок: «Красива ти, моя любове» (2013) та «Не про те» (2018), добірок у колективних збірках «Послухайте, як дихає земля» (2007), «Вишгородські передзвони» та «Ірпінські поетичні зустрічі» (2012), великої добірки в журналі «Дзвін» (жовтень 2018), добірок і окремих віршів у ЗМІ Київщини.

До Спілки Віктора Кучерука рекомендували члени НСПУ  Іван Гентош, Оксана Лозова, Анатолій Черняхівський.                

Живе і творить в м. Вишгород Київської області. Моб.  097-980-80-16                                                                                                                                                  . 

 

Додаткова інформація