ВІКТОР ЄВТУШЕНКО

 

                                             поет-гуморист,  прозаїк

Євтушенко Віктор Арсенійович народився 17 лютого 1962 року в м. Біла Церква в родині робітників. Закінчив Згурівську і Таращанську школи-інтернати. Закінчивши з відзнакою Білоцерківське медичне училище (1982), був направлений на роботу фельдшером МСЧ шинного заводу. З 1984 року працює фельдшером Білоцерківської станції швидкої медичної допомоги. Має вищу кваліфікаційну категорію. Ліквідатор аварії на ЧАЕС (12 – 17 серпня 1986 року).

У 2000 році з відзнакою закінчує навчання в Київському Національному університеті імені Т.Г. Шевченка на факультеті журналістики (заочно).

 

 

Відомий далеко за межами рідного міста поет-гуморист, прозаїк, громадський діяч. Єдиний учень відомого поета-гумориста П.П. Глазового.

Автор дванадцяти збірок гумору та сатири, а також прозових книг: "Жарт-птиця" (1996), "Стожарти" (1999), "Сміхограй" (2001), "Старі казки на новий лад" (2003), "Багаті також плачуть" (2005), "Хто такий Павло Глазовий" (2005), "Юрась" (2006), "Сміх на голову" (2008), "То є так!" (2012), "Про100 сміх" (2013), "Не на того напали!" (2013), "Історія Білоцерківської станції швидкої медичної допомоги" (2014).

Автор численних публікацій у місцевих, обласних, республіканських та зарубіжних виданнях. Постійний гість Всеукраїнських радіо- і телепередач.  

Член національної Спілки письменників України (з 2005 року).

Президент Міжнародного фонду імені Павла Глазового.

http://glazoviy.org.ua/Books_Other2.html

http://glazoviy.org.ua/Books_Other3.html

http://glazoviy.org.ua/Books.htm

http://glazoviy.org.ua/Books_Other.html

Лауреат Всеукраїнського конкурсу-фестивалю гумору та сатири (1993). Лауреат молодіжної літературно-мистецької премії імені М.С.Вінграновського (1994). Лауреат Всеукраїнського фестивалю "Перлини сезону" (1995). Лауреат кількох фестивалів "Вишневі усмішки" з  присвоєнням почесного звання "Професійний сміхотворець України". Володар Гран-прі IV – IX Всеукраїнських конкурсів-фестивалів "Ліра Гіппократа" (2008-2013).

Віктор Євтушенко - член Асоціації діячів естрадного мистецтва України з 2009 року.

Заслужений артист естрадного мистецтва з 2014 р.

Нагороджений багатьма почесними грамотами та подяками міської адміністрації, керівниками охорони здоров’я, обласними та Всеукраїнськими підрозділами виконавчої влади. Нагороджений відзнакою міського голови "За заслуги перед містом". Творчість Віктора Євтушенка широко вивчається в навчальних закладах Білоцерківщини. Його твори звучать в теле- та радіоефірних просторах України та за кордоном не лише в авторському виконанні, а й озвучуються народними та заслуженими артистами України й аматорами різних куточків нашої держави.

 

                       Книги Віктора Євтушенка на нашому сайті

 

"Старі казки на новий лад"

Завантажити

"Хто такий Павло Глазовий"

Завантажити

"Сміх на голову"

Завантажити

"То є так"

Завантажити

"Про100 сміх"

Завантажити

"Не на того напали"

Завантажити


"Щось не так"

Переглянути

Додаткова інформація